Contact - Stichting veteranen hart van brabant

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Contact

Stichting Veteranen Hart van Brabant
Jules de Beerstraat 60
5048 AH Tilburg
Tel: 013 – 3050055


Mocht u ons digitaal willen benaderen, dan volgt hieronder een overzicht van de verschillende afdelingen:

Algemeen                              post@veteranenhartvanbrabant.nl


Voorzitter                              voorzitter@veteranenhartvanbrabant.nl

Secretaris                             secretaris@veteranenhartvanbrabant.nl

Penningmeester                     penningmeester@veteranenhartvanbrabant.nl


Evenementen                         evenementen@veteranenhartvanbrabant.nl

Educatie                                educatie@veteranenhartvanbrabant.nl

Zorg                                      zorg@veteranenhartvanbrabant.nl

Vrienden van Veteranen          vriendenvan@veteranenhartvanbrabant.nl



KvK-nummer: 60039795 RSIN: 853742157


 
 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu